Будуємо діалог та довіру між молоддю та владою інструментами гейміфікації

Будуємо діалог та довіру між молоддю та владою інструментами гейміфікації

Протягом листопада у 23 громадах України Світ Громад проведе 24 офлайнові гейміфіковані публічні консультації на базі цьогорічного релізу гри «Світ Громад: Акселератор-ІІІ»!

Що це таке і для кого?

Зараз триває другий етап проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», що фінансується British Embassy Kyiv та впроваджується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine у співпраці з Міністерство молоді та спорту України.

У проєкті беруть участь 24 ініціативні молодіжні групи з Одеської, Волинської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської та Закарпатської областей.

Учасники проєкту залучені до насиченого навчального процесу та відвідують тренінги з питань захисту довкілля, адвокації та проєктної комунікації, зменшення ризиків стихійних лих тощо. Молодь має можливість застосувати отримані знання на практиці — шляхом розробки адвокаційних кампаній на регіональному рівні.

Ігрові сесії «Світ Громад» посилять спроможність молодіжних ініціативних груп реалізовувати екологічні ініціативи, сприячи побудові ефективної взаємодії між молодіжними ініціативними групами та зацікавленими сторонами в ігровій симуляційній формі.

Уже 4 та 5 листопада у Володимирі-Волинському та Луцьку Волинської області відбудуться пілотні ігри.

А команда сертифікованих Майстрів гри готує насичені ігрові сесії та дебрифінги на основі нового релізу гри «Світ Громад:Акселератор-ІІІ», що адаптований до роботи з молоддю, аби цей листопад став ще продуктивнішим для молодих лідерів, які реалізовують свої екологічні ініціативи! Тому запрошуємо на ігри найбільш вмотивованих представників молодіжних ініціатив, які захочуть прокачати себе, команду та свої проєкти.

Шукайте новини проєкту за гештегами:

#ДолучайсяВзаємодійСтворюй

#грай_та_втілюй

#СвітГромад_24