Illustration

Кришталевий маяк

навчальна гра для дітей середнього та старшого шкільного віку, яка показує переваги доброчесної поведінки в суспільстві

бриллиант

У світі, де острови плавають у безмежному небесному океані, існує легендарний Маяк Справедливості. Цей маяк був побудований із чарівного кришталю і мав силу підтримувати мир, гармонію та добробут в усіх острівних цивілізаціях. Проте через змову злих сил Маяк
було розбито, і його частинки розкидані по островах небесного світу.


Illustration

Орден шукачів

Кожен гравець стає Відважним Шукачем і бере собі за завдання спільно з іншими Відважними відшукати всі кришталеві частини, розсіяні по островах, відновити Маяк, повернути справедливість та добро у світ. Шукачі є останньою надією острівних цивілізацій, адже тільки вони можуть врятувати світ від хаосу та безладу. Гравці подорожують по островах та занурюються у пригоди, щоб зібрати частинки Маяка. Їм доведеться стикатися з випробуваннями та викликами, які перевіряють їхню чесність, справедливість та співчуття, сміливість та винахідливість. 
На шляху зустрічатимуться різні перешкоди – місцеві конфлікти, пастки, моральні дилеми та інші виклики. Кожен острів має свої історії та обставини, де герої будуть використовувати знання та доброчесність, щоб ухвалити правильні рішення.
Руйнівниця Маяка – володарка темних сил, принцеса хитрощів Мірель Темна та Підступна.

 • Кількість гравців: 3-6, (4 – рекомендовано).

 • Тривалість повної ігрової партії на чотирьохгравців, які вже знають правила: 45-60 хвилин.

Команда проекту

Михайло Войтович

автор ігрового світу, конструктор ігрових механік, логіки та ігрового процесу

Олександр Башняк

графічний дизайн та верстка

Марія Пунтус

літературна редакторка

Ілона Сологуб

наукова редакторка, членкиня редакційної колегії, ГО "Вокс Україна"

Ксенія Алеканків

лідерка проекту "Індекс реформ", членкиня редакційної колегії ГО "Вокс Україна"

Вікторія Агапова

аналітикиня проекту

99all

Аліна Круп'яник

асистентка проекту "Індекс реформ", ГО "Вокс Україна"

Гра «Кришталевий Маяк» розроблена ТОВ «Світ Громад» на замовлення та у співпраці з Громадською організацією «Вокс Україна» в рамках проєкту «Молодіжний марафон доброчесності». Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційноїініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

 • Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI)

  Провідна антикорупційна програма в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії. Програма була запущена у червні 2017 року. EUACI відіграє ключову роль у забезпеченні сталого інституційного розвитку антикорупційних інституцій. Програма також надає допомогу організаціям громадянськогосуспільства, що посилює їхній потенціал і підвищує їх роль у протидії корупції. Окрім цього, EUACI співпрацює з міськими головами, адміністраціями міст, а також громадянським суспільством чотирьох Міст доброчесності – Житомира, Чернігова, Червонограда та Нікополя – для посилення прозорості й підзвітності місцевої влади.
  euaci.eu/ua

 • Громадська організація «Вокс Україна»

  Незалежна аналітична платформа, створена у 2014 році. Розвиває критичне мислення й економічну грамотність, популяризує найновіші економічні дослідження і готує їх самостійно на основі даних, допомагає розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінює прогрес реформ. З 2015 року аналітики проєкту «Індекс реформ» ГО «Вокс Україна» слідкують за нормативними актами від різних органів влади, кількісно оцінюють прогрес реформ в Україні, аналізують ключові дії Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Національного банку та інших.
  voxukraine.org

Illustration