Сценарій

Illustration

Легенда: учасники гри опиняються в світі громади без бар’єрів! Вони прийшли сюди як представники дванадцяти різних зацікавлених груп, які мають вагомий вплив на розвиток громади в тематиці впровадження безбар’єрності.

Ролі (зацікавлені групи)

  громадські активісти
  підприємці
  безробітні
  службовці органів місцевого самоврядування
  вчителі та педагогічні працівники
  лікарі та медичні працівники
  урбаністи та архітектори
  молодь
  пенсіонери
  священнослужителі
  ветерани
  люди з інвалідністю
 • Illustration

  Ресурси в грі

   гроші

   енергія (час та здатність щось робити); 

   професійні навички (знання)

   репутація (соціальний капітал та здатність приймати непопулярні рішення)

   розуміння та потреби в інклюзії (реалізовані як картки інклюзії)

  Ресурси розподілені нерівномірно. Наприклад, підприємці мають гроші та не мають енергії, пенсіонери мають навички але не мають грошей тощо.

● Всі учасники рівномірно поділені по ролях (по 8-9 осіб в міні-групі).● В межах групи, учасники мають обрати одного в якості лідера групи (модель представницької демократії).● Кожна група отримує свої ресурси та чіткі інструкції на кожен раунд. ● Моделювання складається з трьох раундів та після ігрової рефлексії у форматі відкритого мікрофону. ● Гру веде розпорядник гри та помічник розпорядника у ПАБі (ПАБ - від слова public – модель місцевої ради, парламенту). ● Розпорядник гри оголошує черговий раунд, після чого учасники в кожній групі відкривають свій конверт з інструкціями.● Протягом гри, за потреби учасники консультуються в розпорядника гри та помічників за потреби уточнення завдань.