Грантова програма

Колишній депутат Григорій Тіміш придбав гру для участі в програмі місцевої команди

Грантова програма "Світ Громад у моїй громаді" не обмежується лише примірниками, грантованими компанією "Світ Громад". Конкурс на кожен спринт високий, сильних аплікантів багато, а тому для того, щоб не хвилюватися про те, чи зможе місцева команда проборотися за примірник гри, можна гарантувати участь для неї, залучивши власні ресурси.

Про що йдеться? 
Для того, щоб команда з Вашої громади гарантовано змогла отримати гру "Світ Громад" та доступ до навчання на Майстрів гри, Ви можете залучити місцевого мецената або стати тим, хто придбає примірник гри й подарує його команді.

Так зробив пан Григорій Тіміш, який придбав гру для команди з п'яти педагогів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької міської ради, тим самим забезпечивши команді участь у спринті, а громаді - доступ до інструменту розвитку актуальних навичок та громадянських компетенцій

Пан Григорій уже неодноразово купував ігри "Світ Громад" для новостворених громад і дарував їх. Про свою мотивацію говорить так:

"Світ Громад - це не просто гра. Сміливо можемо ії назвати сучасною, інноваційною моделлю спілкування задля розвитку. Це потужна комунікаційна система, від активності якої виграє громадянська освіта. Тут можуть спілкуватись, шукати точки взаємодії, співпрацювати та навіть конкурувати різні громади і не тільки України!

Наші українські фахівці, за допомогою західних партнерів, посприяли в ії перекладі і на румунську мову! Тому, ця гра може дати потужний старт новому, транскордонно-комунікаційному кластеру!


Гра буде корисна для депутатів, політичних діячів та голів місцевих рад, волонтерів будь-яких громадських організацій, працівників муніципалітетів, учасників проектів розвитку громад, підприємців, активних громадян, учнівської молоді, для сусідів, у будинках яких створено ОСББ чи дискутується питання створення.

Так що Чернівецька ОТГ отримала надійного партнера на шляху самоосвіти і розвитку, цим партнером є Коровійський заклад освіти! Вітаю Коровію, всю освітню спільноту села і їх працьовитих, моторних мешканців!"

Народний депутат Верховної ради України 8-го скликання Тіміш Григорій Іванович

Можливість придбання комплектів гри для команд доступна в усіх спринтах Світу Громад, а тому, якщо Ви або Ваша організація хоче стати одним зі спонсорів наступних спринтів Грантової програми, звертайтеся з пропозицією до
Марини Бакаєнко, координаторки Грантової програми:
тел. 0990458532, e-mail: marina.bakaenko@gmail.com

Made on
Tilda