dgeast news

Кооперація чи чітерство?

Вчора у нас на платформі в рамках марафону ActivEast: Hate it? Fix it! відбувася цікавий прецедент. Раджу ознайомитися і взяти на замітку всім, хто розраховує на перемогу у марафоні.
Контекст:
Марафон завершується вже через тиждень, 26 листопада, і поки маємо 2 громади, які суттєво відірвалися від решти у рейтингу: Комишуваха та Біловодська ОТГ.
Одна із них, окрім залучення місцевих жителів на платформу, для підвищення загального рейтингу своєї громади заручилася підтримкою активних користувачів ресурсу з інших громад. Жителі громад з-поза меж Донецької та Луганської областей вирішили підтримати колег із Комишувахи і переїхали туди (разом зі своїм рейтингом), таким чином підвищивши загальний рейтинг громади.
Помітивши це, команда платформи woc.org.ua стала перед вибором: вважати цю ситуацію порушенням правил чесної гри чи проявом кмітливості (оскільки рядок "Залучіть до своєї громади на платформі мінімум 30 осіб з числа жителів реальної громади" можна трактувати двояко). Спершу, ми звернулися до наших користувачів з поясненням, що вважаємо, що такий переїзд суперечить правилам змагання, і переселили їх назад, у "рідні" громади.
Однак, після більш детального аналізу інформації, ми зрозуміли, що така реакція на ситуацію не відповідає духу конкуренції та ідеології ресурсу.
Переїзд інших е-жителів ресурсу до Вашої громади — це чудовий приклад кооперації, який можна легко по аналогії перенести на реальне життя, коли реальні люли приїздять в реальні громади, аби, для прикладу, допомогти/поволонтерити для друзів чи партенрських організацій.
Тому, цей та наступні випадки взаємопідтримки та кооперації між користувачами платформи під час марафону ActivEast: Hate it? Fix it! вважатимуться чесними та такими, які не порушують можливість виграшу будь-якого учасника марафону.
Спасибі всім причетним до цього кейсу користувачам! Ви створили важливий прецедент для розвитку платформи.
До речі, в майбутньому на платформі з'явиться функціонал, який не дозволятиме "переселенцям" в іншу громаду набувати повних прав жителя (наприклад, для голосування) раніше, ніж через 72 години після переїзду.
Важлива інформація на майбутнє:
Якщо раптом Вам здається, що хтось із учасників порушує правила марафону, то Ви можете висвітлити це у публічній площині, з видимістю для всіх учасників спільноти, у своїй газетній публікації на платформі. Шукатимемо істину разом у коментарях!
Made on
Tilda