impactnews

Cвіт Громад та Іллінецька ОТГ домовилися про сфери імпакт-інвестицій


19 серпня 2020 Світ Громад побував із візитом в Іллінецькій ОТГ для того, аби дослідити інвестиційний потенціал громади та укласти угоду про подальшу співпрацю.

За результатами поїздки було підписано Меморандум з метою спільно провадити діяльність, що направлена на сприяння залученню інвестицій у пріоритетні галузі місцевої економіки та зайнятості населення. 

Будучи в громаді, ми зібрали цікаві факти, що можуть надихнути вас сюди завітати або навіть вкласти свої кошти: 

1. У громаді вирує життя. Це стає видно одразу, коли приїжджаєш до Іллінців, і підтверджується після спілкування з місцевими. Недарма гаслом громади є фраза «Іллінці - все відбувається тут».


2. Кратер! Справжнісінький кратер від метеорита знаходиться неподалік від м. Іллінці. Не вірите? Дивіться на фото! Це найстаріша астроблема України (упав близько 400 мільйонів років тому). Іллінецький кратер – другий на Землі, де було знайдено імпактитні алмази. Там же виявили найбільший у світі агат.

3. Бібліотеки. Їх в Іллінецькій ОТГ цілих 13 – вони оновлюються, перевідкриваються, наповнюються життям. Місцеві жителі активно користуються там ще й інтернетом, сплачують рахунки онлайн.


4. Контактний зоопарк. У селі Хрінівка подружжя тримає «Лісову казку» - зоопарк із конями, фазанами, котами, козулями, кроликами, шиншилами, декоративними козами, єнотами, песцями, павичами, африканськими карликовими їжаками, папугами та іншими тваринами.


5. Сміттєсортувальний комплекс. Він тут є, і він працює. Із переробленого пластику навіть роблять плитку. Скоро в громаді з’явиться ще й бокс для утилізації медичних відходів.

6. Місцеве телебачення! Ця особливість громади нас приємно здивувала: усі події, що тут відбуваються, регулярно висвітлюються на ютуб-каналі вже як 4 роки: 75 випусків новин, соціальні ролики, концерти…

7. Молоко. В Іллінцях знаходиться один із найбільших виробників молочної продукції – завод «Люстдорф».

8. Природний спа-салон. Хочете шкіру, як у немовляти? Заїжджайте в с. Райки на озеро з білою глиною. Місцеві кажуть, що достатньо намаститися глиною, почекати доки вона висохне, а потім змити її джерельною водою із озера - і роки кудись зникають.


9. Люди тут не бояться поборотися за свої права. Так, у Варварівці місцеві жителі, скооперувавшись, відвоювали право доступу до ставка.

10. Тут проходить міжнародний фестиваль народно-хорового співу імені В.Іжевського. Тільки уявіть: на одному з них брало участь 25 хорових колективів із України, Молдови та Литви, а це майже 750 артистів.

11. Кафе "Діалог" в центрі Іллінців.  Класне сучасне місце, де можна скуштувати суші та піцу, і навіть зіграти в більярд.Інвестиційний діловий візит в Іллінецьку ОТГ відбувся в рамках проекту “Імпакт-інвестиції у розвиток громад”, який реалізується ТОВ “Світ Громад” на замовлення УкрмілкінвестУсі новини проекту.

Контактна особа: Менеджер проекту, Юлія Юшкевич, (050) 029-46-50, support@worldofcommunitites.org


Made on
Tilda