Illustration

Coopetion.

Друге видання української настільної кооперативної стратегії для керівників та менеджерів змін у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.
Гра задумувалась і розроблялась як інструмент автоматизації навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужі громади, в яких вони проживають. Це відповідь на стандартні та нецікаві підходи до розвитку громад і впровадження реформ.
Реліз з'явився на світ у лютому 2018 року


Історія появи.

Другий реліз настільної гри-тренінгу “Світ громад” вийшов у жанрі сoopetition/конкуперація (стратегія взаємодії, яка збалансовує суперництво i призводить до співпраці між конкурентами з вигодами для всіх її учасників). 
Назва релізу з’явилася під час тестування гри “Світ Громад” з підприємцями та власниками бізнесу на щорічній зустрічі власників “Open Business Space”, присвяченій темі одночасній кооперації та конкуренції для бізнесу. 
В цьому релізі з’явилися карти індивідуальних цілей, які роблять можливим виграш/програш окремого учасника. Таким чином, всі гравці є конкурентами, які не можуть перемогти без співпраці один з одним. Запроваджені деякі антикорупційні обмеження для мера, з’явився Фонд громади як інструмент мобілізації ресурсів, дофінансування потреб громади. У грі відкоригований гендерий баланс – кожна роль має як жіночий так і чоловічий відповідник.

Ігрові параметри.

Вік гравців

12+років

Кількість гравців

2-6

Середня тривалість однієї партії

3-4години

Чекліст.

  10 карт сценаріїв
  32 карти інструментів розвитку громади
  70 карт життєвих обставин
  1 муніципалітет
  12 комунальних об’єктів
  10 видів місцевого приватного бізнесу
  1 Фонд громади
  2 типи нерухомості
  16 ігрових ролей (гендерний баланс)
  3 види фішок – маркерів прогресу
  1 ігрове поле
  1 колода мера
  6 наборів ігрових грошей
  1 правила гри
  20 карт індивідуальних цілей
Illustration

Нагорода.

У жовтні 2019 році гра-тренінг “Світ Громад” отримала нагороду у категорії “Найкращий проект у сфері громадянської освіти для активізації громад” для країн Східного партнерства від EENCE – мережі інституцій та експертів, мета якої – сприяння обміну та розвитку знань, навичок і цінностей в сфері громадянської освіти в регіоні країн Східного партнерства.

Award "Most Innovative Solutions for Companies"

Найкращий проект у сфері громадянської освіти для активізації громад (2019)

Команда розробників.

Illustration

Михайло Войтович

Автор, Product Owner

Illustration

Тарас Тимчук

Автор

Illustration

СашаВойтович-Шевченко

Асистентка-тестувальниця

Illustration

Олександр Башняк

Дизайнер

Illustration

Оксана Васьків

Художнє оформлення ігрових персонажів

Illustration

Марія Сергійко

Літературне редагування

Запис гри.

Гру проводить автор і розробник гри - Михайло Войтович.Серед учасників - екс-мер Луцька, підприємці, громадські активісти, журналісти. 
Відеозйомка: Віталій Шевчук


Фінансування.

Розробка і видання релізу "Coopetition" були здійснена завдяки приватним інвестиціям людей, які повірили у продукт і команду, яка за ним стояла. Крім того, Український фонд соціальних інвестицій пришвидшив появу релізу, завдяки тому, що викупив частину тиражу для роботи у партнерських громадах. За що команда розробників буде завжди вдячна!
Реліз "Coopetition" вийшов у накладі 500 примірників і на сьогодні увесь наклад - розпроданий. Виробництво: ТОВ "Тенета"