Дякуємо!
Ми з вами сконтактуємо найближчим часом
ЛИСТОПАД 2021 - ЛЮТИЙ 2022
Проект Світу Громад в рамках співпраці з Міжнародною організацією з міграції
ПРО ПРОЕКТ
Метою проєкту №1 було посприяти побудові ефективної взаємодії між молодіжними ініціативними групами у 24 громадах та зацікавленими сторонами, зокрема представниками місцевої влади, за допомогою ігрової симуляції.
Метою проекту №2 було розкрити потенціал симуляційної гри “Світ Громад: Акселератор ІІІ” як інструменту фасилітації групових обговорень та освітніх активностей для молодіжних ініціативних груп.
Цільовою аудиторією стали учасники молодіжних ініціативних груп проекту "Долучайся, взамодій, створюй: місцева молодь та влада на захисті довкілля" Міжнародної організації з міграції.
На цій сторінці ви зможете дізнатися, яким чином наша команда досягла поставлених завдань та яких результатів вдалося досягти!
ПЕРШИЙ РАУНД ПУБЛІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
Дизайн методології[кінець жовтня 2021]
Дизайн і розробка методології проведення публічних консультацій у форматі ігрової сесії на базі гри"Світ Громад: Акселератор ІІІ":
▪️ дизайн проєкту▪️ координаційні зустрічі із замовником▪️ підготовка методичних матеріалів для майстрів гри▪️ підготовка методичних матеріалів для організаторів ігрових сесій▪️ залучення та підготовка майстрів гри
24 публічні консультації у форматі гри "Світ Громад"[листопад 2021]
▪️ відправка майстрам канцелярських наборів та матеріалів учасників ігор▪️ складання графіку проведення публічних консультацій▪️ проведення 2-х пілотних ігрових сесій у Волинській області у присутності представників замовника▪️ корекція дизайну ігрової сесії▪️ проведення 22-х публічних консультацій у решті громад
Рекомендації для проєкту, звітування[початок грудня 2022]
▪️ аналіз 24 звітів Майстрів гри з ігрових сесій▪️ опрацювання анкет зворотного зв'язку учаснкиів ігрових сесій▪️ формування загального звіту з рекомендаціями для️ втілення подібних проєктів для МОМ
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА "Вступ до спеціальності Майстер гри "Світ Громад"
Офлайн-воркшоп в м.Луцьк[27-28 січня 2022]
Мета: розкрити потенціал симуляційної гри “Світ Громад: Акселератор ІІІ” як інструменту фасилітації групових обговорень та освітніх активностей для молодіжних ініціативних груп.
Зумінар[3 лютого 2022]
Навчання в скороченій формі для представників громад проєкту, які виявили бажання опанувати методологію гри “Світ Громад”, але не змогли бути присутніми на воркшопі у м. Луцьк.
Розробка індивідуальних планів використання ігрового симулятора “Світ Громад: Акселератор-ІІІ” [28 січня - 11 лютого 2022]
Ініціація та розробка учасниками навчальної програми у супроводі менторки 21 робочого плану використання ігрового симулятора “Світ Громад: Акселератор-ІІІ” для своєї роботи з розвитку громад.
Фіналізовані плани були надіслані в МОМ для подальшого розгляду донором і підтвердження закупівлі коробок ігор для громад, учасники з яких розробили плани.
Другий раунд. 24 публічні консультації у форматі гри "Світ Громад" з використанням екологічного додатку "USEreUSE"[20 січня - 18 лютого 2022]
ми охопили ігровими сесіями
15 майстрів гри "Світ Громад"______________________
по всій Україні вдалося залучити для проведення публічних консультацій у форматі ігрових сесій
48 публічних консультацій______________________
провели майстри гри "Світ Громад" для 24 ініціативних молодіжних груп впродовж листопада 2021 [24 події]та лютого 2022 [24 події]
294 учасникиконсультацій_______________________
завдяки ігровому формату та післяігровому дебрифінгу змогли налагодити діалог молоді з представниками влади
95% учасників ігрових сесій________________
вважають, що гра допомогла їм краще взаємодіяти в команді
93% учасниківігрових сесій________________
погодилися, що публічна сесія у форматі гри Світ Громад допомогла налагодити діалог між представниками влади та молоді
15 представників ініціативних груп________________
взяли участь в офлайновому воркшопі 27-28 січня в м.Луцьк
21 індивідуальний план Майстра гри________________
розробили учасники Навчальної програми для того, щоб поборотися за можливість отримати примірники гри "Світ Громад: Акселератор ІІІ" із додатком "useREuse" для своїх громад
ГЕОГРАФІЯ
ВОЛИНЬ
ВолодимирРожищеРатнеЛуцьк
ОДЕЩИНА
ДоброславВасилівка
ОдесаГороднеБолград
ЗАКАРПАТТЯ
Великий БичківБатьовеДовгеБілки
ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА
Івано-ФранківськПідбережжяНадвірна
ХЕРСОНЩИНА
ХерсонСтаніславБерислав
МИКОЛАЇВЩИНА
Мішково-ПогоріловеВознесенськБаштанкаСнігурівка
Команда Світу Громад та сертифіковані Майстри гри "Світ Громад", зявдяки яким проєкт було реалізовано
Світ Громад
Акселератор та R&D компанія, яка розробляє та впроваджуєосвітні акселераційні програми та ігрові рішення для швидкого залучення з 2016.
Сфери експертизи:◾️Дизайн та розробка програм з трансформації, розвиткуспроможності на базі ігрових та партисипативних підходів◾️Дизайн та розробка освітніх онлайн та офлайн продуктовихрішень;◾️Розробка симуляційних освітніх ігор◾️Аналіз та залучення стейкхолдерів◾️Розвиток екосистем
Долучайся, взаємодій, створюй
Проєкт розширював можливості молоді України та посилював їхню змогу сприяти згуртованості та стійкості своїх громад. Проєкт підтримував молодь віком 15-34 років і реалізувався у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях протягом 12 місяців з квітня 2021 до квітня 2022 року.
МОМ відібрали 24 молодіжних ініціативних групи (МІГ) у цільових громадах. Відібрана молодь була залучена до насиченого навчального процесу шляхом участі у тренінгах з питань довкілля, адвокації та проєктної комунікації, зменшення ризику стихійних лих та в інших тренінгах.
Залиште свої контакти та запитання - будемо раді поспілкуватися :)